🞄 Pořádáme akce pro školy. Jedním z témat je, přednáška o používání ručního nářadí ševců při šití bot s názornými ukázkami. Také truhlářský minikurz s výrobou dřevěného hlavolamu. S žáky 3.A a 3.B ZŠ Jesenice jsme vše zvládli 30.11. mezi 8:00 až 12:00. Děti si tak vyrobili dárek k vánocům pro své blízké.      
🞄 Podkůvky, kopyta, usně i cvočky. Obuvnické poklady schraňují na Rakovnicku a pořádají tam i originální kurzy.  Více ve vydání MF DNES 25.11. 2023 nebo 5 PLUS 2 - 1.12. 2023  
🞄 Sdečně zveme na další ochutnávku Čejkovických vín ROVENIUS, která proběhne 23.11. 2023 od 17:00 v Hudebním klubu Truhlárna. Tentokrát trochu netradičně, ale nemusíte se bát.  Těšíme se na vás Martin a Klára.    
🞄 Přijďte se podívat na více než devadesát let starý katalog se sortimentem prodejního zboží obchodního domu Lüftner z druhé poloviny 20. let 20. století. Zboží které v něm naleznete se stalo běžnou součástí našich domácností a vydrželo nám řadu let. Jméno Lüftner nebylo poválečným fenoménem jak se psalo v tehdejším tisku, jméno Lüftner znalo v tehdejší Praze již několik generací. Že pořád nevíte o kom je řeč? Přijďte na prohlídku do Jesenické továrny. Výstava potrvá do konce roku.  
🞄 Malé ohlédnutí za vernisáží u nás v Jesenické továrně. Nechť započala výstava zvolejme třikrát hip hip hip huráááá!!!  Výstava potrvá minimálně do konce letošního roku 2023. Přijít se na ni můžete podívat každý den v otevírací době od 8:00 - 18:00. Těšíme se na vás. A je možno si dopředu sjednat i prohlídku s doprovodem ne tel. 606 731 714.               
🞄 U nás se neustále něco děje. 
🞄 U nás se neustále něco děje.
🞄 13. a 14.6. nás navštívila expediční skupina školy da Vinci z Dolních Břežan.
🞄 Pojďte se nechat unést dobou dávno minulou u nás v Jesenické Továrně.
🞄 Zveme na vernisáž výstavy  : " Obchodní dům Karel Lüftner aneb z Jesenické továrny až do Prahy"
🞄 Přejeme krásný květnový den. Jak z názvu je patrné, tak ano přecházíme do nové etapy 
🞄 Daniel Vojtíšek  Od akustického blues po spojení world music s elektronikou.
🞄 Plánovaný koncert Daniela Vojtíška se bude konat 3.6. 2023  Daniel Vojtíšek - Od akustického blues po spojení world music s elektronikou.  Ve své hudbě spojuje své akustické folkové a bluesové kořeny s prvky současných technologií, které umožňují jednomu hudebníkovi vytvořit překvapivě barevný zvuk nejen ve studiu, ale i na koncertě. A tak občas vůbec neuslyšíte kytaru i když vidíte, že na ní hraje...   
🞄 Nově pořádáme také jednodenní truhlářské kurzy pro děti. Práce je u nás hrou a radost z vlastního truhlářského výrobku je zaručena.
🞄 Ve čtvrtek 30. 3. od 17 hodin zahájíme řízenou degustaci vín Rovenius. Více se dozvíte u Kláry na tel. 602 761 022.
🞄 Dětský kurz a večer koncert Martiny Trchové.
🞄 Program hudebního klubu Truhlárna na další pololetí, tedy na jaro až léto 2023, je hotov a tímto se dává na vědomí.
🞄 Do sdílené truhlářské dílny přibyl nový soustruh na dřevo.
🞄 Krásné Vánoce a vše dobré do dalšího roku!
🞄 Nevšední hudební zážitek provázený známými melodiemi si užili návštěvníci klubu o uplynulém víkendu.
🞄 Česká televize natáčela v naší truhlářské dílně dvoudílnou reportáž pro kutilský pořad 'polopatě'.
© 2024 Martin Louženský
Na tomto webu používáme pouze technicky nezbytné soubory cookies.