Hudební klub Truhlárna

Koncerty pořádáme od září do června.

Aktuální program

Soukromý hudební klubu Truhlárna pro vaše i vlastní potěšení provozují v Jesenici u Rakovníka manželé Klára a Martin Louženští. Hlavním posláním klubu je obohatit kulturní život okruhu přátel, známých a příznivců nejen z Jesenice a jejího okolí. Za tím účelem se v Truhlárně konají pravidelná vystoupení hudebníků a hudebních skupin napříč mnoha žánry. Koncerty pořádáme ve dvoutýdenních cyklech, obvykle v pátek a to po celý rok kromě letních prázdnin.

Více o klubu se můžete dozvědět z písně, kterou Klubu Truhlárna věnoval Zdeněk Vřešťál.

Koncerty

Začátek koncertu bývá zpravidla ve 20 hod. Koncert se skládá ze dvou částí cca 45 až 50 minut podle účinkujících. V půlce koncertu je krátká přestávka na občerstvení, návštěvu toalet nebo cigaretku na čerstvém vzduchu. Konec koncertu je cca ve 22.15 – 22.30 hod. Během obou částí koncertu pokud možno neodcházejte a nerušte jakýmkoliv způsobem vystoupení účinkujících a vnímání ostatních posluchačů.

Pokud přece jen musíte nutně odejít využijte prosím pauzu mezi jednotlivými písněmi účinkujících provázenou většinou potleskem a obdobně tomu i při návratu na své místo, přispějete tak sami ke vznikajícímu, snad kulturnímu prostředí tohoto místa. Klasické tabákové výrobky vychutnáváme venku před klubem.

© 2024 Martin Louženský
Na tomto webu používáme pouze technicky nezbytné soubory cookies.