Truhlářské kurzy pro začátečníky i pokročilé v dílně, kde to voní.

Truhlářské kurzy

Truhlářské
kurzy

Chci si zatruhlařit

Kompletně vybavená dílna k dispozici pro vaše projekty.

Sdílená dílna

Sdílená
dílna

Potřebuji dílnu

Náš privátní hudební klub Truhlárna

hudební klub

Hudební
klub

Více o klubu

Muzeum věhlasné výroby podkůvek a ručního nářadí pro ševce, sedláře, brašnáře a čalouníky.

Muzeum Jesenická továrna


Muzeum

Více o muzeu

Dětský kurz a večer koncert Martiny Trchové.

Máte doma dítě, které má roupy něco kutit rukama? Dětský truhlářský kurz je přímo pro vás. Pro více informací přejděte do sekce Truhlářské kurzy.

1.4. 2023 připravujeme koncert Martiny Trchové. Martina je písničkářka, zpěvačka, kytaristka, autorka osobitých písní, ale také výtvarnice a cestovatelka. Hudební běženkyně z Prahy do Brna, která léta vystupovala s kapelou, ale jejíž sólo vystoupení bývá o to syrovější a neléhavější. Vydala již tři alba a za poslední (Holobyt, 2016) získala cenu Anděl. Její tvorba směle překračuje hranice žánrů, od folku, přes blues, indie-pop, jazz. Ve zpěvu se pohybuje mezi křehkostí a razantností s až hiphopovou kadencí a v textech umí být drsně sebezpytující, ale i hravá a úsměvná.

Udělejte (si) radost prací se dřevem

Užijte si truhlářský kurz, ze kterého si kromě nových dovedností odnesete také vlastnoruční výrobek. Víte o někom, koho by trulářský kurz potěšil? Dárkový poukaz na truhlářský kurz je pěkný a originální dárek.

Více o kurzech Jak se přihlásit Dárkové poukazy

Sdílená dílna

 

Sdílená truhlářská dílna je k dispozici pro vaše menší i větší projekty. Dílna je kompletně vybavená pro práci se dřevem i deskovým materiálem a poskytne vám vše potřebné k výrobě či renovaci dřevěných kousků.

Více o dílně

Truhlářské kurzy

Práce se dřevem je nádherná zábava a relaxace. Odměnou za vynaložené úsilí vám bude originální vlastnoruční výrobek. Kurzy probíhají v menších skupinách maximálně čtyř lidí pod vedení nikoliv vševědoucího zato však zkušeného a trpělivého truhláře.

Více o kurzech

Muzeum Jesenická továrna

 

Jesenická továrna se nachází v areálu bývalé manufaktury na výrobu podkůvek a ručního nářadí pro ševce, sedláře, brašnáře a čalouníky. Seznamte se s její historií a s odkazem Carla Lüftnera, který v Jesenici u Rakovníka (dříve Jechnitz) založil a provozoval jeden z nejvýznamnějších rakousko-uherských podniků ve svém oboru.

Více o muzeu

Hudební klub Truhlárna

 

Truhlárna je soukromý hudbení klub rodiny Louženských, jejich přátel, kamarádů a příznivců. Klub jsme založili s cílem obohatit kulturní život Jesenice, jejího blízkého i širšího okolí a vytvářet zároveň prostor a příležitosti k pravidelnému setkávání a společnému trávení času.

Více o klubu
© 2023 Martin Louženský
Na tomto webu používáme pouze technicky nezbytné soubory cookies.